אוכל
10% הנחה
דסלקלידס - שוקולד בלגי משובח

פרטי התקשרות טלפון: 1-700-70-70-53
אתר: www.daskalides.co.il

דסלקלידס - שוקולד בלגי משובח

אין כמו הניחוח המשכר של שוקולד איכותי באמת, כזה שהוכן מכל הלב וממש רואים שכל פרלין קיבל את תשומת הלב המגיעה לו.

עכשיו גם אתם יכולים לפנק או להתפנק על השוקולד הבלגי איכותי של דסקלידס ולהנות מ-10% הנחה בקניה בכל אחד מסניפי הרשת או בהזמנת משלוח באתר


רקע היסטורי - דסקלידס
בשנת 1931 פתחו מר וגב` דסקלידס חנות מאפים וקונדיטוריה במרכז העיר גנט בבלגיה. השוקולדים (הידועים בבלגיה כ”פרלינים”), אשר יוצרו על ידי מר דסקלידס עצמו, היו כל כך מוצלחים ובמהרה ”דסקלידס” הוזכר בנשימה אחת עם יצרני שוקולד ידועים אחרים. ההצלחה הביאה לפתיחתם, בזה אחר זה, של בתי תה וחנויות שוקולד. בראשית שנות ה-60, בעקבות פעילותו של בנו, ג`ין, מר דסקלידס החליט להתמסר באופן בלעדי לייצור הפרלינים ”לאניני הטעם בלבד”. בשנת 1985, בפיקוחה של הגב` ג`ין דסקלידס, החלה החברה לשווק את הפרלינים ברחבי העולם. פעם נוספת, התגלו הפרלינים המעודנים כהצלחה מסחררת. לאחר 55 שנים העניק אלכסנדר דסקלידס תנופה מחודשת לעסקים המשפחתיים. כיום יכולה החברה להתגאות במחזור מכירות הצומח התמדה וכן במספרם הרב של חנויות הנפתחות בכל רחבי העולם. שנת 1987 דסקלידס זכה להכרה האמיתית לה הוא ראוי, כאשר הוענק לו הפרס הצרפתי היוקרתי: ”Laurier d`or de la ualite”. הפרלינים של דסקלידס שומרים על דימוי ”לאניני הטעם בלבד” וזאת בזכות איכותו יוצאת הדופן של השוקולד, עיצובם המרהיב וטעמם המעודן וכך יוערכו תמיד כעבודת אמנות מיתית.

דסקלידס - ישראל
בשנת 2000 פתחה חברת דסקלידס את סניפה הראשון בישראל. בני הזוג עירית ולורן סיז`ה החליטו לשלב בין אהבתם לשוקולד איכותי לגנים הבלגים של לורן ופתחו את חנות הדגל של החברה ברחוב אבן גבירול בתל אביב, בהמשך פתחו הזוג סיז`ה סניף נוסף בהרצליה פיתוח ברח` הסדנאות. לפי הדגם העיצובי החדש של דסקלידס בעולם המשלב קפה ושוקולד. השוקולד המשובח, החנות המעוצבת והשירות האדיב הפכו את המקום לפינה אירופאית בניחוח משכר המושכת קהל לקוחות מכורים... כיום, עירית, שניהלה בעבר את סניף הדגל,מנהלת את הסניף בהרצליה בעוד לורן עוסק כמנכ”ל החברה בפיתוח שווקים חדשים ופתיחת סניפים נוספים באמצעות מכירת זיכיון.

בהשגחת רבנות הולנד


סניפי דסקלידס:

תל - אביב - חנות הדגל - אבן גבירול 40
טל` למשלוחים: 1-700-70-70-53
שעות פעילות:
א - ה : 21:30 - 08:30
ו` : 16:30- 08:30

הרצליה פיתוח - הסדנאות 10
שעות פעילות:
א - ה : 21:00 - 09:00
ו` : 16:00- 09:00
10% הנחה
בית הפנקייק המקורי הרצליה

פרטי התקשרות כתובת: הרצליה פיתוח, תחנת פז אשל הרצליה, מחלף הסירה טלפון: 09-9514215
אתר: www.rol.co.il/sites/pancake

בית הפנקייק המקורי הרצליה

מסעדת "בית הפנקייק המקורי", הממוקמת כיום במחלף הסירה בתחנת הדלק "פז אשל" שבהרצליה, צרובה כמעט בתודעה של כל אחד בארצנו הקטנטונת – כולם היו שם, עצרו שם וטעמו שם מהמתוק המתוק המפורסם כל כך. מבחינה היסטורית מיקומו של בית הפנקייק המקורי הראשון, שנפתח בשנת 1965, היה דווקא בגני התערוכה בתל-אביב. אך מיקומו של "בית הפנקייק המקורי" עבר מספר גלגולים, ולבסוף מצאה המסעדה את מקום מושבה המפורסם, היציב והקבוע בתחנת "פז" שבכפר ויתקין, הידועה בכינויה הפזנון. על המקום הזה נכתבו שירים, ממנו קיבלו אומנים השראה לכתיבת מערכונים, ובכלל המסעדה הפכה להיות נקודת המפגש בדרך לכל מקום ולכל אחד, וכמובן נ"צ בפני עצמה על אם הדרך. עם הצלחה כזאת קשה היה להתווכח.

* שווי ההנחה למחזיקי כרטיס אשראי
   של בנק אגוד לא יעלה על 275 ש"ח
בכל שאלה בנושא כרטיס האשראי של בנק אגוד או לפניות בכל
נושא אחר, ניתן להשאיר פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם.
פניה בנושא:
שם פרטי:
שם משפחה:
דוא"ל:
ישוב:
טלפון:
תוכן הפנייה: