ילדים ותינוקות
5% הנחה
יוקה בייבי

פרטי התקשרות
אתר: http://www.yokababy.co.il/

יוקה בייבי

מוצרי תינוקות


מגוון מוצרים לתינוקות: מגבות רחצה באיכות מעולה, מטליות רחצה מבד טטרה, שמיכות לעונות מעבר, כותנות לילה, מגיני פליטה וסינרי הנקה ושמיכות מעטפת ייחודיות מבד סיבי במבוק רך במיוחד או מכותנה אורגנית.


חברת יוקה בייבי עוסקת ביבוא ושיווק של מוצרי איכות לאם ולתינוק. החברה גאה להיות הזכיין הבלעדי בישראל של שורת מותגים ולתת מענה על הצרכים הייחודיים של הלקוחות המקומיים.

Aden and Anais מותג בולט המיוצג בישראל על ידי יוקה בייבי. Aden & Anais היא חברה אמריקאית  שהוקמה בשנת 2004  ע"י 2 אימהות מאוסטרליה במטרה לייצר שמיכות מעטפת ברמה הגבוהה ביותר בעולם. מוצרי החברה נשענים על שימוש בחומרי גלם משובחים, לרבות כותנה אוסטרלית מובחרת המציעה רכות, נעימות ובטיחות. חברת Aden & Anais היא כיום סמל לאיכות עבור משפחות, אמהות ותינוקות גם בארצות הברית,בקנדה, אוסטרליה, יפן ובמדינות נוספות באירופה.


לכניסה לאתר, ניתן להקליק כאן

5% הנחה
במבולנד - מוצרי טקסטיל לתינוקות

פרטי התקשרות
אתר: http://www.bambooland.com/

במבולנד - מוצרי טקסטיל לתינוקות

Touch It, Have It – לעיתים רחוקות בלבד ‘פוגשים’ מוצר שמתאהבים בו מייד עם המגע הראשון. זה מה שקרה לנו כשפגשנו לראשונה את הבמבוק, וזוהי החוויה שמטרתנו להעביר גם לכם. כדי שהחוויה הזו תהיה מושלמת עוד יותר, באפשרותכם לרכוש את מוצרי במבולנד באופן קל, נעים ובטוח כאן באתר, ובכל שאלה או בקשה – לפנות למחלקת השירות שלנו שעומדת לרשותכם בכל עת. 

אפשר ליהנות יותר – בבמבולנד אנחנו מאמינים (ויודעים) שאפשר לעשות את אותן הפעולות בדיוק, וליהנות הרבה יותר. כדי להכניס חיים חדשים לאמבטיה או לחדר השינה, מספיקה נגיעה קטנה שעושה הבדל גדול. את הטאצ’ הזה של רעננות ונוחות מביאה לכם במבולנד עם כל מוצר, בכל פעם מחדש.
 

לחיות בהרמוניה עם הטבע – כדי להמשיך ליהנות לאורך שנים מהשפע שהטבע יכול להעניק, חובה לשמור עליו. וכאשר אתם נהנים ממוצרי חברת במבולנד אתם נהנים גם מהידיעה שיש לכם חלק בשמירה על הסביבה: הבמבוק הוא מהצמחים מהירי הגדילה בעולם; ניתן לקצור את שדה הבמבוק כל 3 שנים, וזאת ללא דישון והדברה באמצעות כימיקלים מזיקים.
 

עם הפנים קדימה – בארץ הבמבוק תמיד יש למה לחכות! אנחנו בבמבולנד מציעים לכם מגוון מוצרים שימושיים ואיכותיים העשויים במבוק טבעי, ושוקדים על הרחבת ההיצע כדי שבכל ביקור תוכלו להתחדש עם עוד מוצר איכותי של במבולנד.
 

חדשנות זה בטבע שלנו – יש דברים שלא צריך להמציא, מהסיבה הפשוטה שהטבע כבר המציא אותם.. החדשנות של במבולנד באה לידי ביטוי באופן מרכזי אחד: בשיטת ייצור מתקדמת ששומרת על איכויות חומר הגלם הטבעי, ומאפשרת למשתמש במוצר ליהנות מכל סגולותיו המופלאות. זוהי בעצם המהות של במבולנד: לקחת את השפע שבנמצא, ולהפוך אותו נגיש לכל אחד ואחת שרוצים ליהנות מהטוב ביותר.


* שווי ההנחה למחזיקי כרטיס אשראי
   של בנק אגוד לא יעלה על 275 ש"ח
בכל שאלה בנושא כרטיס האשראי של בנק אגוד או לפניות בכל
נושא אחר, ניתן להשאיר פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם.
פניה בנושא:
שם פרטי:
שם משפחה:
דוא"ל:
ישוב:
טלפון:
תוכן הפנייה: